Економіка

Проведено чергове робоче засідання Регіонального офісу міжнародного співробітництва при обласній державній адміністрації

19:10:13 15.09.2023

Перелік програм, грантів, ініціатив підтримки бізнесу, актуальних у вересні 2023 року

Департаментом економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності Луганської обласної державної адміністрації сформовано, актуальну на серпень місяць, інформацію про державні та міжнародні програми підтримки підприємництва, у тому числі грантову допомогу, та інші ініціативи, спрямовані на розвиток бізнесу.

10:05:56 05.09.2023

Запрошуємо підприємців до участі у вебінарі «Ефективний лідерський підхід та командне управління»

Представники мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСП), органів місцевого самоврядування, які працюють із бізнесом, громадських організацій і бізнес-об’єднань запрошуються до участі у вебінарі: «Ефективний лідерський підхід та командне управління»

09:31:01 23.08.2023

У засіданні, присвяченому обговоренню розвитку міжрегіонального та міжмуніципального співробітництва, взяли участь представники України, Польщі та Албанії. До участі також були запрошені заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з економічних питань та розвитку інфраструктури Ірина Бєліцька та працівники відділу економіки установи.

23:33:06 18.08.2023

Програма підтримки економічної стійкості України

Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps в партнерстві з Громадською організацією «Вест Юкрейн Діджитал» продовжує прийом заявок в рамках відкритої Програми підтримки економічної стійкості України, спрямовану на надання фінансової допомоги для малого та середнього бізнесу, який знаходиться в процесі релокації через війну або вже релокований до Київської, Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей.

14:33:12 08.08.2023