Начальник відділу економіки Гірської міської військової адміністрації долучилась до навчання «Пост героїчне лідерство в умовах криз і війни»

Дата: 10.04.2024 07:08

У межах роботи Регіонального офісу міжнародного співробітництва Луганської області у м.Києві відбулося навчання для представників місцевих органів влади регіону «Пост героїчне лідерство в умовах криз і війни».

Начальник відділу економіки Гірської міської військової адміністрації Ірина Заплаткіна разом з колегами протягом трьох днів навчалися, проходили тренінги та говорили про менеджмент та лідерство, особистість та самооцінку, які впливають на робочу поведінку, стилі лідерства, постановку цілей та їх виконання, стратегічне лідерство в умовах невизначеності і криз, організаційну культуру, гендер і етику в державній службі, розробку програми лідерства команди, підрозділу, департаменту, організації в цілому тощо.