Уряд виділить 3,5 млрд гривень з резервного фонду – на відновлення доріг місцевого значення

Для забезпечення належного функціонування автодоріг загального користування місцевого значення, Уряд підтримав пропозицію Мінрозвитку – виділити 3,5 млрд гривень з резервного фонду держбюджету.
«Йдеться про дороги загального користування місцевого значення – саме ті маршрути, якими щодня користуються громади, рухається транспорт, працює бізнес, здійснюється підвезення людей, гуманітарна та критична логістика. Рішення ухвалене після опрацювання потреб разом з обласними військовими адміністраціями, Агентством відновлення та Міністерством фінансів. Далі – підготовка розподілу фінансування по областях та визначених ділянках доріг. Працюємо над тим, щоб ремонтні роботи стартували максимально швидко» – зазначив віцепрем’єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба.
Протокольним рішенням Кабінет Міністрів доручив Мінрозвитку та Мінекономіки підготувати у найкоротші терміни відповідний проєкт акта про виділення ОВА коштів на відновлення місцевих доріг загального користування на умовах співфінансування.
Кошти будуть спрямовані на усунення аварійних пошкоджень та експлуатаційне утримання цих доріг.
