Гірська міська військова адміністрація
Луганська область, Сєвєродонецький район

Запобігання та протидія насильству

Статуси осіб, постраждалих від торгівлі людьми

Наразі один із найбільш поширених видів торгівлі людьми в Україні є використання громадян у збройних конфліктах. Цей злочин проявляється у фізичному та психологічному насильстві проти військових і цивільних осіб, обмеженні свободи пересування, конфіскації документів, примусі виконання ворожого гімну, демонстрації зневаги до української національної символіки під погрозою тортур тощо.

11:59:24 22.03.2024

Онлайн-механізм захисту від домашнього насильства

Щороку в Україні від насильства страждає близько 1,1 мільйона осіб, з яких 90% тих, хто звертається щодо таких випадків – жінки. Лише кожна третя постраждала - звертається по допомогу. Часто жінки не звертають уваги на «дрібниці», такі як контроль телефону, перевірка особистих повідомлень чи обмеження кола спілкування.

09:17:10 18.03.2024

Міжнародний день боротьби за права жінок

Служба у лавах Збройних Сил України, фізична праця, політична участь, наукова діяльність, волонтерство та піклування про родину – це лише частина щоденної реальності для багатьох українок. Деякі з них, в умовах викликів воєнного часу, вимушено перебрали на себе ті чи інші ролі.

14:27:27 08.03.2024

Здійснення заходів допомоги постраждалим від СНПК

      Ворог використовує сексуальне насильство, пов’язане з конфліктом (СПНК), як зброю війни для деморалізації та придушення волі мирних мешканців окупованих регіонів. Цією жахливою тактикою окупанти намагаються посилити страх та контроль, завдати тривалих фізичних і психологічних травм людині та громадам.

00:06:04 24.01.2024

Протидія торгівлі людьми. Статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми

Торгівля людьми – це порушення прав людини та форма сучасного рабства. Людьми маніпулюють, змушують, обманюють, а подекуди й лишають життя, адже торгівля людьми є третьою найбільш прибутковою незаконною сферою діяльності після торгівлі наркотичними засобами та зброєю.

14:00:52 25.12.2023

Дашборд «гарячих ліній» із запобігання домашньому насильству: зробіть крок — попередьте кривду

Сьогодні Мінсоцполітики представляє новий інструмент у боротьбі з домашнім насильством – дашборд «гарячих ліній». На сайті Інформаційно-обчислювального центру  доступний сервіс, де можна переглядати інформацію про наявних в територіальних громадах та регіонах «гарячі лінії» з протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми, включаючи контактні дані громади, в якій функціонує така лінія підтримки.

19:45:35 28.11.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь