Запобігання та протидія домашньому насильству

Насильство в будь-якій формі неприпустиме

Якщо ви, ваші близькі чи знайомі постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей — звертайтеся за допомогою, на гарячу лінію 1547. За цим номером можна отримати конфіденційну консультацію та допомогу.

13:45:57 26.08.2023

"Розірви коло": скажи насильству "ні"!

Дзвінок до поліції – це перша дія в екстреному випадку домашнього насильства. Працівники поліції мають вжити всіх заходів, аби надати нагальну допомогу у вашій ситуації.

11:11:07 24.07.2023

Конфлікт вдома і домашнє насильство – спільне і відмінне

Конфлікт — зіткнення протилежних інтересів і поглядів, напруження і крайнє загострення суперечностей, що може призвести до активних дій усіх осіб, що залучені до конфлікту. Ескалація конфлікту може призвести до насильства, але не завжди до нього призводить.

22:06:25 20.07.2023

Як отримати статус особи, постраждалої від торгівлі людьми, якщо Ви перебували на ТОТ: алгоритм дій від Омбудсмана

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець пропонує алгоритм дій, як отримати статус особи, постражадалої від торгівлі людьми, якщо Ви перебували на тимчасово окупованій території й до Вас вчиняли певні дії.

14:13:05 20.07.2023

В Україні запустили інформаційну кампанію системи надання безоплатної правової допомоги для постраждалих від домашнього насильства та сексуального насильства під час війни

Мета кампанії – висвітлити проблему насильства в умовах війни, поінформувати про можливість отримати кваліфіковану допомогу від держави, у тому числі правову, та мотивувати постраждалих звертатися по допомогу та діяти щоб захистити себе.

17:01:30 24.06.2023

Урядова комісія погодила комплекс заходів щодо запобігання та протидії домашньому насильству в умовах війни

12 червня відбулося дев’яте засідання Комісії з питань координації взаємодії органів виконавчої влади щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків під головуванням Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної та за участі Першої леді Олени Зеленської.

14:00:55 13.06.2023