Дата: від до Скинути

Важлива інформація для юридичних осіб (у тому числі громадських об'єднань зі статусом юридичної особи) щодо необхідності подачі інформації про кінцевих бенефіціарних власників з 11 липня 2021 року!!

У зв'язку з прийняттям наказу Міністерства фінансів України від 19.03.2021 року № 163 "Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності", зареєстрованого Міністерством юстиції України 08 червня 2021 року за № 768/36390 (далі – Наказ), яким затверджено Положення про форму та зміст структури власності, і який набув чинності 11 липня 2021 року, Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м.Харків) повідомляє про необхідність, починаючи з 11 липня 2021 року, подачі юридичними особами державним реєстраторам інформації про кінцевих бенефіціарних власників (далі – КБВ) юридичних осіб.

09:32 22.07.2021

Як громаді стати цифровою

Курс розроблений Міністерством цифрової трансформації України та ГО SocialBoost у межах Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). У результаті проходження навчання учасники отримають сертифікат із зазначенням кредитів обсягом 0,2 ЄКТС.

10:49 21.07.2021

19 липня в Попаснянському відділі поліції № 4 представили нового керівника відділу

19 липня у Попаснянському відділку поліції відбулося представлення нового керівника поліцейської служби та його заступників. На таку важливу для громад подію запросили представників Лисичанської окружної прокуратури, Попаснянського районного суду, керівників Попаснянської та Гірської міських військово-цивільних адміністрацій.

12:05 20.07.2021

Відповідальність за несплату комунальних послуг

Погодьтесь, вода в крані впродовж доби, можливість приготувати їжу на газу, світло, електрика, теплі батареї взимку − це все так увійшло в наше життя, що без цих послуг ми вже не уявляємо наш побут. Кожен українець − споживач житлово-комунальних послуг. Тож, отримуючи ці послуги, ми маємо не забувати і про обов’язок вчасно за них сплачувати.

12:38 15.07.2021

До уваги!!!

В межах проєкту «Цифрова навчальна вебплатформа для молоді: розробка, дизайн та адаптація», проводиться фандрейзинг-челендж серед молодіжних команд Луганської та Донецької областей.

11:00 09.07.2021