Гірська міська військова адміністрація
Луганська область, Сєвєродонецький район

Новини

Дата: від до Скинути

Я мрію, щоб наша країна ставала кращою...

Я мрію, щоб наша країна ставала кращою...

Національне агентство з питань запобігання корупції розробило відеоролики, які спрямовані на підвищення обізнаності українців про інструменти громадського контролю, використання яких є важливим чинником запобігання корупції.

15:59 14.08.2024

«Оренда майна комунальної власності, відмінного від земельних ділянок, у період дії правового режиму воєнного стану»

«Оренда майна комунальної власності, відмінного від земельних ділянок, у період дії правового режиму воєнного стану»

Сьогодні спеціалісти відділу житлово-комунального господарства Гірської міської військової адміністрації взяли участь у вебінарі «Оренда майна комунальної власності, відмінного від земельних ділянок, у період дії правового режиму воєнного стану».

15:22 14.08.2024

Шеринг копій цифрових документів за допомогою застосунку Дія

Шеринг копій цифрових документів за допомогою застосунку Дія

Головне управління Державної податкової служби України у Луганській області повідомляє, що для Державної податкової служби на сьогодні пріоритетом залишається розвиток сервісної складової та цифровізація послуг для платників. Державна податкова служба бере активну участь у цифровій трансформації України. Саме тому всі ініціативи інших органів державної влади, які дозволяють полегшити платникам податків (громадянам) процес отримання послуг, завжди підтримуються.

14:19 14.08.2024

«Міжнародне співробітництво для зеленого відновлення України: можливості та перспективи, передбачені ст. 6.2 Паризької угоди»

«Міжнародне співробітництво для зеленого відновлення України: можливості та перспективи, передбачені ст. 6.2 Паризької угоди»

14 серпня спеціалісти відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій Гірської міської військової адміністрації долучилися до участі у онлайн-заході «Міжнародне співробітництво для зеленого відновлення України: можливості та перспективи, передбачені ст. 6.2 Паризької угоди».

13:43 14.08.2024

Як людині зі статусом внутрішньо переміщеної особи укласти декларацію з сімейним лікарем?

Як людині зі статусом внутрішньо переміщеної особи укласти декларацію з сімейним лікарем?

Ви вимушені були покинути своє постійне місце проживання і переїхати в інший регіон? Ваш сімейний лікар чи педіатр залишився за попереднім місцем проживання? На новому місці проживання у вас народилася дитина? Саме в таких ситуаціях опиняються люди зі статусом вимушено переміщеної особи. Незалежно від місця проживання або реєстрації вони можуть в повному обсязі отримувати медичну допомогу.

10:52 14.08.2024

«Єдине вікно послуг» від Державної служби зайнятості

«Єдине вікно послуг» від Державної служби зайнятості

За інформацією Державної служби зайнятості, Сервіс «Єдине вікно послуг» вже об’єднав 459 програм підтримки для ВПО, людей з інвалідністю та ветеранів, які працюють у регіонах України. Вони допомагають з тимчасовим житлом, пропонують перенавчання з подальшим працевлаштуванням, надають гранти на відновлення бізнесу і багато іншого.

10:45 14.08.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь