Соціальний захист населення

Які документи для призначення житлової субсидії необхідно подати непрацюючому пенсіонеру

Якщо непрацюючий пенсіонер зареєстрований і проживає у житловому приміщенні один, для призначення житлової субсидії він має подати лише заяву та декларацію (за встановленими формами).

20:29:27 30.09.2023

Що таке грумінг в Інтернеті та як від нього вберегтися?

Онлайн-грумінг — це процес комунікації із дитиною в інтернеті, під час якого злочинці налагоджують довірливі стосунки із дитиною з метою сексуального насильства над нею у реальному житті чи онлайн: змушують дітей виконувати певні сексуальні дії перед камерою. Злочинці свідомо будують своє спілкування із дитиною таким чином, аби викликати в неї теплі почуття та довіру, показати що дитина цінна та унікальна. Вони можуть прикидатися однолітками дитини, пропонувати роботу моделлю, дарувати подарунки тощо. Згідно з міжнародними експериментами, щонайменше за 18 хвилин злочинець може отримати інтимні фото від дитини.

13:50:00 26.09.2023

Перевірка місця проживання ВПО

Починаючи з 01 серпня 2023 року були впроваджені нові заходи контролю за дотриманням вимог законодавства при наданні допомоги внутрішньо переміщеним особам.

12:25:29 21.09.2023

Безоплатна реабілітація для осіб з інвалідністю в Лютежі: Центр відкрився після відновлення

З 11 вересня державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» в Лютежі знову приймає реабілітантів. Заклад сильно постраждав після окупації Київської області. Майже всі будівлі були пошкоджені потраплянням снарядів або уламків. Однак, за підтримки Українського Червоного Хреста спільно з Люксембурзьким Червоним Хрестом вдалось провести реконструкцію всіх будівель, бомбосховища та відкрити Центр.

09:16:22 17.09.2023