Соціальний захист населення

Відтепер громадяни зможуть відстежувати виконання антикорупційних заходів

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) презентувало публічну частинуІнформаційної системи моніторингу реалізації державної антикорупційної політики (систему ДАП), завдяки якій  кожен охочий може відстежувати статус виконання антикорупційних заходів.

20:24:41 09.09.2023

В Україні внесено зміни до Порядку надання статусу учасника бойових дій

Відтепер статус учасника бойових дій можуть отримати особи, які брали участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України.

20:20:13 09.09.2023

В Україні оголошено грант на покращення інтеграції ВПО у громадах

Благодійний фонд Caritas Ukraine оголошує у чотирьох областях України грантовий конкурс, спрямований на розвиток і посилення соціальної згуртованості. Зокрема, на покращення інтеграції ВПО у приймаючих громадах.

09:09:38 06.09.2023

Як отримати пенсії на окупованій та щойно звільненій території України

Громадянам України, які проживають на тимчасово окупованих територіях України проводжує здійснюватися виплата пенсій, державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю і державної соціальної допомоги на догляд , в тому числі, шляхом зарахування на платіжні банківські картки.

16:33:39 02.09.2023

Одноразова грошова допомога для волонтерів

В Україні діє значна кількість організацій, які залучають волонтерів для підтримки армії та допомоги постраждалим від воєнних дій. За рейтингом World Giving Index Україна посідає 10 місце серед найбільш благодійних країн, з 75% населення, що беруть участь у волонтерській діяльності. Це найвищий рівень волонтерства серед європейських країн.

16:29:48 02.09.2023

Відповіді на часті запитання щодо отримання виплат державної грошової допомоги полоненими або їхніми сім’ями

При Мінреінтеграції функціонує Комісія з питань встановлення факту позбавлення особи особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України (надалі – Комісія).

16:15:10 02.09.2023

Як отримати довідку про перебування військовослужбовця у полоні?

Довідка  про перебування ввійськовослужбовця у полоні входить до переліку обов’язкових документів (щодо військовослужбовців), які подаються до Комісії з питань встановлення факту позбавлення особи особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України.

16:13:20 02.09.2023