ПРИВІТАННЯ ТА ЗВЕРНЕНННЯ НАЧАЛЬНИКА ГІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Звернення начальника Гірської міської військової адміністрації з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Надання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців, людей, які відали свої життя та здоров’я заради спасіння нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають і не даватимуть спокою людству ще багато років. Але назавжди залишиться в серцях людей невмируща пам’ять про солдатів атомного фронту.

06:45:27 14.12.2023