ПРИВІТАННЯ ТА ЗВЕРНЕНННЯ НАЧАЛЬНИКА ГІРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Звернення начальника Гірської міської військової адміністрації Олексія БАБЧЕНКА з нагоди вшанування пам’яті захисників Донецького аеропорту

20 січня – день, коли ми з вами віддаємо данину пам’яті воїнам-захисникам Донецького аеропорту – незламним «Кіборгам».

12:03:09 20.01.2024

Привітання начальника Гірської міської військової адміністрації з Різдвом Христовим

Різдво – це завжди народження надії на краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів. Тож нехай цьогоріч воно стане початком дороги в новий мирний та щасливий рік. Нехай Боже благословіння увійде до кожної домівки, а між людьми панують любов і злагода.

06:45:03 25.12.2023

Привітання начальника Гірської міської військової адміністрації з Днем працівників архівних установ

В архіві зберігаються сотні мільйонів одиниць безцінних історичних матеріалів, життєво важливих документів мешканців громади. Кожен з них потрібний, щоб принести користь конкретній людині та установі. До архіву звертаються не лише науковці, краєзнавці, установи, організації, а й сотні людей зі своїми життєвими проблемами і непростими питаннями. Завдання працівників архівів – задовольнити всі запити та потреби, надати відповідні документи.

06:45:25 24.12.2023

Привітання начальника Гірської міської військової адміністрації з Днем енергетика

Сьогодні в Україні відзначають День енергетика. Усі українці відчувають важливість наявності світла та особливо цінують ту роботу, яку виконують працівники енергетичної галузі України. Наші енергетики сьогодні – це справжні бійці енергетичного фронту. Те, що вони успішно підтримують роботу енергетичної системи та роблять все можливе, щоб в наших домівках рідше зникало світло, свідчить лише про одне – це самовіддані та професійні люди.

06:45:35 22.12.2023