АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВПО З ОТРИМАННЯ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ТА КОНСУЛЬТАЦІЙ

Протягом тижня більше 1000 внутрішньо переміщених луганчан отримали допомогу у гуманітарних хабах при Гірській громаді

У Київському хабі продовжилася видача продуктів наборів. Працівниками штабу надавалися юридичні консультації та адміністративні послуги, лікар консультував з питань лікування та профілактики захворювань, психолог проводив тренінг з психологічного розвантаження. Разом з тим, за потреби луганчани отримували консультації спеціалістів Луганського обласного центру зайнятості, адвокатів БФ «Право на захист.

19:01:55 10.12.2023

Сьогодні більше 250 переміщених осіб з Луганщини отримали натуральну допомогу у гуманітарних штабах Гірської міської військової адміністрації

На Полтавщині відвідувачі отримували продуктові набори та вживаний одяг. Медична сестра комунального некомерційного підприємства «Троїцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Троїцької селищної ради Сватівського району Луганській області видавала ліки, а лікар-терапевт комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Попаснянської міської ради консультував відвідувачів.

20:36:55 08.12.2023

Сьогодні більше 210 внутрішньо переміщених осіб отримали натуральну допомогу у всіх гуманітарних хабах при Гірській громаді

У Київському хабі відвідувачам видавалися продуктові набори від ГО «Аваліст». Відповідальна особа за роботу штабу надавав правову допомогу, працівник ЦНАПу Сєвєродонецької міської ВА – адміністративні послуги, а лікар консультував з питань профілактики захворювань

19:50:30 07.12.2023

Майстер-клас «Різдвяна свічка з вощини»

Напередодні новорічних свят відвідувачі гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації у Полтаві були запрошені до участі в майстер-класі «Різдвяна свічка з вощини». Цей процес виявився дуже захоплюючим. Свічки робились з натуральної вощини, яка ставала піддатливою від тепла рук і формувалася в красиву і елегантну свічку.

14:17:25 07.12.2023

Гуманітарний штаб Гірської міської військової адміністрації у Києві

Після повномасштабного вторгнення в Україну російської федерації та евакуації жителів Гірської громади, начальником Гірської міської військової адміністрації Олексієм Бабченком було ініційовано відкриття п’яти гуманітарних хабів для підтримки та надання допомоги луганчанам.

16:53:55 06.12.2023

Ще влітку минулого року у селі Богданівка на Павлоградщині було відкрито гуманітарний штаб для підтримки внутрішньо переміщених осіб з Луганської області

«Гірська громада – громада шахтарів, більшість з яких виїхали на Дніпропетровщину, де є шахти, тому, звісна річ, було прийнято рішення один із штабів громади відкривати поблизу скупчення дніпропетровських шахт, – пояснив рішення відкрити хаб у Богданівці начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій Бабченко, – Перед відкриттям було підписано Меморандум про співпрацю та співробітництво із місцевим головою Олексієм Грищенком, який представляв інтереси Богданівської громади, та розпочалася кропітка робота», – додав він.

09:21:29 05.12.2023

Луганський обласний центр зайнятості: Переселенців з Луганщини консультують з питань працевлаштування в гуманітарних хабах

Луганська обласна служба зайнятості продовжує проводити інформаційні заходи для внутрішньо переміщених осіб в гуманітарних хабах «Луганщина моя».

10:22:15 01.12.2023