Цивільний захист

Російським військовим системи ППО рекомендували евакуювати сім'ї з Криму - партизани Військовослужбовці ППО ЗС Росії отримали "рекомендацію" розпочати евакуацію сімей із тимчасово окупованого Криму.

17:21:48 10.06.2024

Графіки відключень завтра діятимуть по всій Україні з 16:00 - Укренерго

Графіки відключень завтра діятимуть по всій Україні з 16:00 - Укренерго В усіх регіонах України в понеділок, 10 червня, із 16:00 до 22:00 обленерго застосовуватимуть графіки погодинних відключень електроенергії для промислових і побутових споживачів.

22:05:39 09.06.2024

Битва за Україну. День вісімсот тридцять сьомий

Битва за Україну. День вісімсот тридцять сьомий Вперше уражено найсучасніший винищувач Су-57 на аеродромі «Ахтубінск» в Астраханській області за 589 кілометрів від лінії бойового зіткнення. Український літак вперше уразив ціль на території Росії

21:04:47 09.06.2024

Укренерго ввечері вводить аварійні відключення у столиці та 12 областях

Укренерго ввечері вводить аварійні відключення у столиці та 12 областях Увечері 6 червня через перевищення лімітів аварійні відключення електропостачання застосовано у 12 областях та місті Київ.

21:33:14 06.06.2024

Делегація ДСНС України взяла участь у 8-му Європейському Форумі цивільного захисту

Тема цьогорічного зібрання, яке проходило у Брюселі: «Формування Союзу, стійкого до катастроф: планування майбутнього європейського цивільного захисту». Серед учасників  - понад 1500 представників із 70 країн світу, у тому числі і делегація з України, зокрема від ДСНС.

21:23:20 05.06.2024