Цивільний захист

Фото без описуВідповідальна особа з питань цивільного захисту, головний спеціаліст з питань інформаційної політики та гуманітарних питань сектору інформаційної політики - Архипенко Сергій Володимирович

Електронна пошта: tsyvilny_zahist_girske@girska-gromada.gov.ua

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Координаційний штаб з питань деокупованих територій Гірської міської територіальної громади

Координаційна група з питань протимінної діяльності Гірської міської територіальної громади

Інформаційні матеріали

Зона видимості пішохода в темний час

Безпека – головний принцип дорожнього руху. Це стосується усіх його учасників. Переважно ДТП за участю пішоходів відбувається в темний час доби.

08:02:43 13.09.2024

Побачив підозрілий предмет – не чіпай! А викликай 101!

Інформаційна кампанія з мінної безпеки «Помічай зміни» має за мету сприяти зменшенню кількості нещасних випадків в Україні, пов’язаних із вибуховими предметами та поширювати серед населення інформації щодо правил безпеки під час виявлення вибухонебезпечних предметів.

11:45:10 29.07.2024

07:52:21 26.07.2024

15:30:33 25.07.2024

На фронті - 77 боєзіткнень, ЗСУ знешкодили понад 270 загарбників на Покровському напрямку Протягом неділі на фронті сталося 77 бойових зіткнень Сил оборони з російськими загарбниками, найбільше - на Покровському напрямку. Також ворог активний на Харківському і Куп’янському напрямках.

23:55:08 21.07.2024

Як не допустити пожежі в лісах?

Величезної шкоди лісам завдають лісові пожежі. Це страшне лихо не тільки для деревної рослинності, але й для всього живого. Основна причина їх виникнення — порушення протипожежних правил відпочиваючими та іншими людьми, які перебувають у лісі (людська халатність та безвідповідальність, що виявляється у кинутому недопалку, залишеному без догляду чи погано загашеному багатті…).

12:20:08 18.07.2024

На фронті - 110 боєзіткнень, ЗСУ знешкодили понад 340 окупантів на Покровському напрямку Протягом 15 липня на фронті сталося вже 110 бойових зіткнень Сил оборони з російськими загарбниками, найгарячіша ситуація залишалася на Покровському напрямку.

23:55:49 15.07.2024

В Україні через бойові дії знеструмлені 475 населених пунктів

В Україні через бойові дії знеструмлені 475 населених пунктів Станом на ранок 9 липня через бойові дії залишаються без світла 475 населених пунктів, ще 14 населених пунктів на Донеччині знеструмлені через негоду.

13:48:08 09.07.2024