Рада Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»

Про Координаційну раду  Гірської міської територіальної громади  з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку,  запобігання та протидії домашньому насильству,  насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми,  впровадження резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека»

Координаційна рада  Гірської міської територіальної громади  з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку,  запобігання та протидії домашньому насильству,  насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми,  впровадження резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека» (далі-Координаційна рада) є консультативно-дорадчим органом, що забезпечує міжвідомчу співпрацю щодо реалізації державної політики з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, в тому числі сексуальним домаганням та іншим формам сексуального насильства по відношенню до жінок та дівчат в публічних просторах, сексуальному насильству пов’язаному з конфліктом та торгівлі людьми, розробки, впровадженню та моніторингу міського плану дій Порядку денного 1325, координує проведення інформаційно-просвітницьких заходів, розробляє пропозиції щодо вдосконалення законодавства та практики його застосування.

Координаційна рада у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови облдержадміністрації (начальника військової адміністрації), розпорядженнями начальника Гірської міської військової адміністрації, Положенням про неї а також іншими актами законодавства.

Координаційну раду при Гірській міській територіальній громаді створено 16 липня 2021 року.

Місцевий План дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року у Гірській міській територіальній громаді Сєвєродонецького району Луганської області затверджено 16 вересня 2021 року.

Положення про Координаційну раду

Голова Координаційної ради- Інна ДЕМІДЕНКО, заступник начальника Гірської міської військової адміністрації з соціальних питань, уповноважена особа (координатор) з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі у Гірській міській військовій адміністрації, контактний телефон +380686774822, електронна адреса zikinfo111@ukr.net;

Засідання Координаційної ради

1 засідання (07.08.2024 р.)

Про роботу Координаційної ради

Контактна інформація

З питань діяльності Координаційної ради при Гірській міській територіальній громаді можна звертатись до відділу соціального захисту населення  та охорони здоров’я Гірської міської військової адміністрації, заступника голови Координаційної ради Наталії СТЕПАНЕНКО, контактний телефон +38073-152-84-04, електронна адреса soczahust_girske@girska-gromada.gov.ua.

Сьогодні працівники відділу соціального захисту населення та охорони здоров'я Гірської міської військової адміністрації долучились до онлайн-зустрічі «”Спільні виклики, спільні рішення”: обговорення викликів з локалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 в умовах війни».

16:38:39 09.08.2024