До проєкту “Пліч-о-пліч: згуртовані громади” долучилися понад 400 громад
Національний проєкт “Пліч-о-пліч: згуртовані громади” продовжує свою роботу – вже 400 громад з усієї України стали його учасниками. На меті проєкту – допомагати тиловим громадам та громадам-форпостами співпрацювати для обміну досвідом та втілення проєктів відновлення.
Серед прикладів успішної співпраці між громадами у рамках “Пліч-о-пліч: згуртовані громади”:
▪ Стрийська громада Львівської області передає понад 4,6 млн грн на ремонти амбулаторії, житлових будинків та відновлення водозабору в Добропіллі на Донеччині.
▪ Смолінська громада Кіровоградської області направила 1 млн грн на ремонт садочка та житлових будинків у Червоногригорівській громаді Дніпропетровщини.
▪ Іллінецька громада Вінниччини виділила 500 тис. грн на відновлення лікарні в Чугуєві на Харківщині.
▪ Білоцерківська громада Київщини ухвалила рішення про трансферт у 2 млн грн для відновлення лікарні у Павлограді на Дніпропетровщині.
▪ В Запорізькій області у Широківській громаді відновлюється теплопостачання за підтримки Голованівської громади Рівненщини.
▪ На Донеччині у Святогірську починають відновлення укриття на 80 осіб за підтримки Великоберезовицької громади Тернопільської області.
▪ Місто Ковель передає 1,5 млн грн для відновлення будинків у місті Марганець на Дніпропетровщині, яке щодня під обстрілами.
▪ Нетішинська громада Хмельницької області готує трансферт у 2 млн грн на відновлення фельдшерського пункту у Великоолександрівській громаді на Херсонщині.
Також громади-партнери передають громадам-форпостам пожежні машини, автомобілі швидкої, меблі для дитсадків, гуманітарні вантажі тощо.
Триває логістика медичних засобів для прифронтових територій, спільні заходи, освітні тренінги, форуми, воркшопи, оздоровлення дітей. Зокрема тільки у березні у спортивних активностях взяли участь понад 2000 дітей, у тому числі з прифронтових територій.