«Освіта сталого розвитку»
26 березня спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військової адміністрації, центру професійного розвитку педагогічних працівників та освітяни закладів загальної середньої освіти Гірської міської територіальної громади долучилися до авторської педагогічної ЕКО-майстерні «Освіта сталого розвитку» та познайомилися з досвідом роботи закладів освіти Луганської області.
З вітальними та мотиваційними словами звернулися до освітян Тетяна Поскрякова, в.о. директора Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, Тетяна Кукушкіна, в.о. директора Департаменту комунальної власності, земельних, майнових відносин, екології та природних ресурсів, та Володимир Вербицький, директор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.
Учасники заходу ділилися власним досвідом, цікавою та корисною інформацією. Це були освітні проєкти «Друге життя вживаним речам» та авторські ЕКО-майстерні «Дерево надії» від педагогів Попаснянської міської територіальної громади, робота педагогічної студії «Екологічний марафон: від ідеї до реалізації» багатопрофільного ліцею міста Сєвєродонецька та еко-майстерні природничників для ЗСУ «Екообігрівач» від ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».
Цікаве відео продемонстрував Василь Павлунь, керівник гуртка «Майстерня глиняної іграшки» комунального закладу «Біловодський центр дитячої та юнацької творчості, туризму і краєзнавства», на якому представив Логотип «100 років Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України».
З заключним словом до освітян звернулася модератор Алла Катеринець, в.о. директора Луганського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. Вона подякувала за плідну роботу, яку проводять освітяни-науковці, педагоги закладів загальної середньої освіти та Центрів еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Луганщини і побажала творчого розвитку та нових напрацювань.