Гірська міська військова адміністрація
Луганська область, Сєвєродонецький район

Зміни щодо мінімального податкового зобов’язання

Дата: 06.02.2025 09:39
Кількість переглядів: 40

Державна податкова служба України (ДПСУ) звертає увагу власників та користувачів сільськогосподарських земель на зміни в адмініструванні мінімального податкового зобов'язання (МПЗ).

Відповідно до змін до Податкового кодексу (Закон № 4015), з 1 січня 2024 року до 31 грудня року, у якому буде припинено або скасовано воєнний стан, сума МПЗ не може становити менше ніж:

- 700 грн за гектар для всіх земель сільськогосподарського призначення.

- 1400 грн за гектар для земель, де рілля становить не менше 50%.

Важливо зазначити, що дія цього пункту не поширюється на земельні ділянки, земельні частки (паї), що розташовані на територіях можливих бойових дій, які включені до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих росією.

Наразі ДПС оновлює програмне забезпечення для врахування нових норм, запроваджених Законом № 4015. Ці оновлення забезпечать видачу точних податкових повідомлень за 2024 податковий рік.

Детальніше за посиланням: https://lg.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/865242.html

За інформацією Головного управління Державної податкової служби України у Луганській області.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь