Вчора освітяни Гірської міської територіальної громади долучилися до форуму «Розвиток медіаосвіти в Україні: регіональний вимір»
У ході заходу розглядалися питання впровадження медіаграмотності в освітній процес, актуальні проблеми розвитку медіаграмотності в закладах освіти та шляхи їх вирішення.
Учасникам були презентовані сертифіковані посібники від Академії української преси, які розраховані на розвиток медіаграмотності та критичного мислення у дітей дошкільного віку. Також розглядалися модельні навчальні програми і підручники для учнів 5-6 класів з усіх освітніх галузей та Путівник для батьків зі стратегією, яка підходить їм і їх дітям.
Окремо були обговорені тренди розвитку медіаграмотності протягом 2025 і 2026 років та актуальні теми навчання критичного мислення.
Захід проходив в рамках меморандуму про співпрацю між Академією української преси та Міністерством освіти і науки України.