Дата: 22.10.2024 15:34

Сьогодні спеціалісти сектору міжнародної підтримки відділу економіки Гірської міської військової адміністрації взяли участь у вебінарі «Взаємодія ОМС та громадських організацій: нові можливості для відновлення та розвитку громади».

Під час заходу спікери розкрили питання можливостей співпраці органів місцевого самоврядування із громадськими організаціями для відновлення та розвитку громади, ефективного залучення ресурсів та підвищення соціальної активності.

Зокрема, йшлося про переваги співпраці з громадськими організаціями для реалізації соціальних, економічних та інфраструктурних проєктів, механізми взаємодії між ОМС та громадськими організаціями.

Також було обговорене питання співпраці над соціальною інтеграцією, підтримкою вразливих верств населення, розвитком громадської активності тощо.

Вебінар проведено Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад» на базі платформи «Тимчасово окупованих та деокупованих громад».