Гранти до 800 000 гривень для малих та середніх підприємств, які постраждали внаслідок війни

Дата: 04.10.2024 11:29

Деталі: https://www.gurt.org.ua/news/grants/103236/

Welthungerhilfe та Concern Worldwide у межах програми Спільного реагування на надзвичайні ситуації в Україні (JERU - Joint Emergency Response in Ukraine) оголошує початок реєстрації на отримання фінансової допомоги в розмірі до 800 000 гривень для малого та середнього підприємництва зі Сумської, Полтавської, Хмельницької та Тернопільської міських територіальних громад.

Ініціатива має на меті сприяти створенню нових робочих місць або збереженню існуючих шляхом підтримки МСП, які постраждали внаслідок війни.

Дедлайн подання заявок: до 15 жовтня 2024 року.