Офіс з розвитку підприємництва та експорту запрошує українських експортерів на довгострокову навчальну програму

Дата: 04.09.2024 10:39

Офіс з розвитку підприємництва та експорту у співпраці з Visionest Insistute (Естонія) запрошують українських експортерів з усіх галузей виробництва на інтенсивну практичну навчальну програму Export Academy 2024.

Export Academy 2024 – інтенсивна освітня програма для українських малих та середніх підприємств, які ведуть зовнішньоекономічну діяльність або є експортерами-початківцями й шукають нові ринки. За результатами навчання учасники створюють експортний план з виходу на вибраний ринок.

Export Academy 2024 - це можливість для розвитку експорту:

• практичне навчання та створення експортного плану для виходу на міжнародні ринки
  • систематизація наявного практичного досвіду в експорті
  • отримання практичних інструментів для планування виходу на нові ринки сертифіковані тренери з України

На учасників очікує:

• 7 навчальних модулів
  • відеоуроки
  • теоретичні матеріали та практичні інструменти
  • додаткова література для самостійного вивчення
  • виконання практичних домашніх завдань
  • письмовий зворотний зв’язок за результатами домашнього завдання
  • сесії зворотного зв’язку з тренерами програми
  • доступ до віртуального навчального центру
  • нетворкінг для налагодження довготривалих ефективних відносин, розвитку бізнесу, пошуку нових клієнтів та створення експортних партнерств
  • сертифікація після успішного завершення навчання

Навчальна програма розрахована на:

• експортних менеджерів, керівників компаній та інших осіб, які відповідають за зовнішньоекономічну діяльність,
  • представників компаній, що планують розпочати або розширити експортну діяльність або мають початковий досвід експорту та є чинними експортерами з-поміж малого й середнього бізнесу всіх галузей виробництва.

Навчання проходитиме з жовтня до грудня 2024 року. Реєстрацію на навчання відкрито до 23 вересня (11:00) 2024 року за посиланням: https://export.gov.ua/education/195-export_academy_2024

Навчання на програмі безоплатне. Перед реєстрацією просимо детально ознайомитись з умовами участі!

Програма «Export Academy 2024» розроблена Visionest Institute (Естонія) у співпраці з Офісом з розвитку підприємництва та експорту в межах національного проєкту Дія.Бізнес. Програму фінансує The Estonian Centre for International Development (ESTDEV).