Пам'ятаємо подвиги наших Героїв

Дата: 15.04.2022 16:07

З сумом повідомляємо, що 20 березня 2022 року під час виконання бойового завдання у м. Охтирка Сумської області героїчно загинув наш земляк Ільїн Костянтин Віталійович.

Костянтин народився 22 липня 1990 року у смт Нижнє Попаснянського району Луганської області. До 3 класу навчався у Нижнєнській школі №23, завершив навчання у Світличанській школі №26. Потім навчався у Сєвєродонецькому професійно-технічному училищі №98 за професією «Столяр-плотник». Після завершення навчання призваний на строкову службу у Збройні Сили України. Після проходження строкової військової служби рік працював на шахті «Тошківська».

У 2011 році підписав контракт із 1039-м окремим зенітним ракетним полком (в/ч А1964). Брав безпосередню участь у відсічі збройної агресії у зоні проведення АТО/ООС та на Херсонщині.

Повномасштабне російське вторгнення Костянтин Ільїн зустрів із зброєю у руках.

Героїчно боронячи північний напрямок, 20 березня 2022 року Захисник загинув у
м. Охтирка Сумської області.

Нагороджений орденом мужності третього ступеня посмертно.

Пам’ятаємо кожного захисника, який заплатив найвищу ціну задля миру та спокою в нашій державі.

Герої не вмирають! Вічна слава та пам'ять Ільїну Костянтину Віталійовичу!