«Божий дар, людська душа, диво-розпис Петриківський»

Дата: 19.07.2024 11:53

17-18 липня працівники Богданівського штабу Гірської міської військової адміністрації разом з мешканцями Гірської громади долучилися до квесту і майстер-класу «Петриківський розпис».

Художник з розпису по дереву Ольга Сидоренко розповіла про історію виникнення Петриківського розпису та навчала техніці малювання. У дружній, веселій атмосфері учасники малювали та говорили про Петриківський розпис, який внесений до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО від Дніпропетровської області. Родзинкою майстер-класу стала арка спортивного майданчика, де кожен присутній зробив свій яскравий, творчий внесок у загальний візерунок.

Захід організовано Богданівською сільською бібліотекою.