Культурна програма для внутрішньо переміщених осіб у Полтаві

Дата: 17.07.2024 15:43

За запрошенням команди психосоціальної підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) Полтавський гуманітарний штаб Гірської міської військової адміністрації долучився до пізнавальної екскурсії «Дім – музей Короленка».

Учасники також відвідали неймовірну виставку робіт Олени Олійник і Світлани Пушкарьової «Плетіння душ: розмови флори та фауни». Під час заходу внутрішньо переміщені особи дізналися багато цікавого, а після насиченої екскурсії взяли участь у психологічній вправі.

Знання культурної спадщини минулого, а також розуміння мистецтва сьогодення, дає можливість аналізувати, розвивати себе, а що найголовніше – розвивати творче бачення та креативність.