Триває оздоровлення дітей пільгових категорій

Дата: 15.07.2024 13:23

09 липня ще 50 дітей пільгових категорій Гірської міської територіальної громади вирушили на 21-денний відпочинок та оздоровлення до позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Едельвейс» в мальовничому місці Микуличин серед Карпатських гір на Івано-Франківщині.

Поїздка до «Едельвейсу» – це не просто спосіб розважитися та відпочити, а й важлива можливість для фізичного, емоційного та соціального розвитку. У цьому змішаному процесі діти вивчатимуть щось нове, розвиватимуться в різних напрямках, а головне – позитивно відчуватимуть атмосферу взаєморозуміння та творчості.

Діти матимуть можливість гарно провести літні канікули, відпочити, набратися сил і здоров’я, знайти нових друзів.

Ця ініціатива стала можливою відповідно до «Програми оздоровлення та відпочинку дітей Гірської міської територіальної громади на 2022-2025 роки в новій редакції».

Нагадаємо, інформаційна кампанія про проведення оздоровлення дітей стартувала у березні поточного року: на офіційних вебресурсах Гірської міської ВА, у навчальних та культурних закладах громади, у гуманітарних штабах були розміщені інформаційні матеріали та проводилася роз’яснювальна робота серед батьків.