Допомога постраждалим від сексуального насильства під час війни

Дата: 15.07.2024 12:30

Понад 180 осіб звернулися за допомогою з приводу вчинення сексуального насильства, пов'язаного з конфліктом (СНПК) протягом 2024 року. Постраждалими є військовослужбовці, цивільні жінки та чоловіки, які перебували у ворожому полоні, а також дівчатка віком від 7 до 17 років.

На жаль, не всі, хто зазнав насильства, звертаються за соціальною підтримкою через страх помсти та повторного насильства, суспільну стигму або побоюючись за безпеку своїх рідних, які могли залишитися на тимчасово окупованій території.

Пам’ятайте, що потерпілі від СНПК не зобов’язані доводити, що постраждали безпідставно або той факт, що насильство було вчинено всупереч їхній згоді.

За матеріалами Нацсоцслужби України.