Запрошуємо молодь взяти участь в опитуванні

Дата: 15.07.2024 09:39

Тобі від 14 до 35 років? Ти молода людина з Луганської області й тобі не байдуже твоє майбутнє?

Пропонуємо тобі долучитися до опитування, яке проводимо з метою визначення потреб молоді та пріоритетних напрямів розвитку молодіжної сфери Луганщини. Твоя думка є вкрай важливою для нас, тому сподіваємось на максимальну щирість у відповідях на запитання.

Протягом останніх 10 років молодь Луганщини переживає складні обставини у зв'язку з агресією РФ проти України.

Мета нашого опитування створити діалогову платформу, шляхом проведення форуму молоді Луганщини та приймаючих громад для напрацювання стратегічного плану роботи у сфері розвитку молодіжної політики Луганської області на 2024-2025 рр.

Подію втілено за підтримки UNDP в Україні в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні» (EU4Recovery) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Опитування потреб молоді Луганської області