Привітання начальника Гірської міської військової адміністрації з Днем Української Державності

Дата: 15.07.2024 08:02

Сьогодні ми відзначаємо День Української Державності.

Ця знаменна дата утверджує незламне споконвічне прагнення багатьох поколінь свідомих українців до свободи, суверенітету й національної єдності.

Прагнення до свободи та самостійності є визначальною цінністю українців, що давала наснагу і сили залишатися собою у важкі часи. Вся історія нашої країни пронизана боротьбою за незалежність, за свободу, за право бути українцями, за право жити у незалежній вільній Україні, яке сьогодні ми виборюємо в черговий раз.

День Української Державності нероздільно пов’язаний із розвитком війська та військовими тисячолітніми традиціями. Українці – захисники нашої державності – нащадки козаків, січових стрільців, вояків УПА. Сучасні Збройні Сили України, стримуючи агресора, захищаючи суверенітет і незалежність Української держави доводять, що українці – народ-військо.

Будьмо сильні, маймо віру, живімо майбутнім, шануймо традиції, нашу історичну та культурну спадщину, допомагаймо ближнім і нашим воїнам!

З вірою в наших людей! З вірою у Збройні Сили України! З вірою в Перемогу! Слава Україні!

начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій Бабченко