Днів без відключень у липні не буде - Укренерго скасувало вимірювання споживання

Дата: 08.07.2024 19:46

НЕК «Укренерго» скасувало проведення замірів фактичного споживання електроенергії по областях у липні.

Про це повідомляє пресслужба компанії у Фейсбуці.

«З 9 по 24 липня НЕК «Укренерго» не буде проводити вимірювання фактичного рівня споживання у кожній області», - йдеться у повідомленні.

Причиною скасування режимних замірів в Укренерго назвали значний дефіцит потужності в енергосистемі та зростання споживання через спеку. Оператор системи передачі отримав відповідні звернення від обленерго. Зазначається, що останні не зможуть дотримуватися принципу рівномірності обмеження споживання під час проведення вимірів у конкретному регіоні.

«Режимні виміри в літній період будуть проведені пізніше, коли дозволятиме ситуація в енергосистемі та знизиться температура повітря», - повідомили в Укренерго.

Проведення режимних замірів планувалося на 9-24 липня. Під час замірів у кожній області повинні були на один день призупинити дію графіків відключень.