Оновлення Волонтерської Платформи завершено

Дата: 09.07.2024 10:04

Ресурс оновила Українська Волонтерська Служба у співпраці з Міністерством молоді та спорту України та UNICEF Ukraine.

Серед нововведень:

• Для організації та волонтерів з’явилися окремі кабінети.
  • Волонтер може знайти можливість за декілька кліків — без додаткових форм чи контактів, а організація має всі необхідні дані в одному місці.
  • З’явилася додаткова мотивація на Платформі — нагороди, відстежування волонтерських годин та випадкове волонтерство.
  • Кожен волонтер і волонтерка тепер можуть отримати сертифікат з кількістю волонтерських годин і використати його, як перевагу для навчання чи інших програм.

“Відповідно до дослідження UNICEF Ukraine Національну Волонтерську Платформу оцінили як один з найбільш поширених проєктів серед молодих людей. Це додає ще більшої ваги її оновленню, адже тепер молоді люди зможуть в один клік знаходити ініціативи для волонтерства та із легкістю отримати сертифікат із годинами, присвяченими цій діяльності. Таким чином, нові можливості додали ще більше цифрової безбар’єрності Платформі”, – зазначив заступник міністра молоді та спорту Andriy Chesnokov.

Національна волонтерська платформа розпочала діяльність у 2021 році та є яскравим прикладом згуртованої роботи широкого кола молодих людей і організацій, які займаючись волонтерством, беруть участь у житті країни та допомагають своїм громадам.

З 24 лютого 2022 року Платформа переорієнтувала свою діяльність та активно допомагає як військовим, так і цивільному населенню за такими напрямами: автоволонтерство; потреби захисників у речах; допомога захисникам України; донорство крові; потреба у ліках; кібер-атаки та ІТ-допомога; допомога біженцям; надання житла ВПО; допомога тваринам.

Долучайтеся до Національної волонтерської платформи за посиланням: https://platforma.volunteer.country/