Ти як?

Дата: 08.07.2024 12:56

Є речі, які можуть видаватися нудними, а насправді — корисні.

Це про рутину — щоденні, зрозумілі, передбачувані справи, які можуть неабияк зекономити нам енергії для вирішення буденних питань. І надати ресурс для чогось нового: ідей, дій, проєктів.

Саме очікувані періодичні справи дарують таке потрібне для нашого ментального благополуччя — відчуття безпеки та контролю.

Це можуть бути ранковий стретчинг, ведення щоденника, б’юті-процедури і догляд за собою, та навіть підтримувальне легке прибирання.

Прості речі, які нам усім зараз так треба, правда? Нижче розкажемо вам 4 причини, чому варто додати рутину у своє життя.

4 причини додати рутину у своє життя:

- Для того, що відчувати контроль
Рутина дає нам певну передбачуваність, дозволяє задавати темп дням. Так ми розуміємо, чого очікувати, а почуття невизначеності та тривоги зменшується.

- Для того, щоб економити енергію для ухвалення рішень
Щоденна рутина економить нашу розумову енергію для ухвалення більш важливих рішень.

Для того, щоб бути продуктивнішими
Рутина та графіки дозволяють ефективніше використовувати час та менше прокрастинувати.

Для того, щоб піклуватися про себе
Рутина дає нам опору в нестабільний час. Це корисна частина розпорядку дня, яку ми не завжди можемо запланувати. Але можемо бути впевненими, що в нас завжди буде час для обов’язкової турботи про себе.