Привітання начальника Гірської міської військової адміністрації з Днем Національної поліції України

Дата: 04.07.2024 07:43

Шановні поліцейські та працівники Національної поліції! Щиро вітаю Вас із професійним святом!

Ви з честю виконуєте свій службовий обов’язок, охороняєте життя та спокій наших громадян, які вірять, що у виконанні своїх обов’язків представники поліції будуть справедливі, відкриті та нетерпимі до проявів порушення закону.

З початку війни Ви взяли на себе нові завдання – допомога військовим, евакуація громадян, гуманітарний напрямок тощо. З’явились завдання, яких не було раніше і які потрібно добросовісно виконувати.

У цей святковий день щиро бажаю Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, мирного неба над землею, благополуччя та злагоди. Хай у Ваших оселях завжди панує добробут і сімейний затишок.

начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій Бабченко