Актуальна інформація про державні та міжнародні програми підтримки підприємництва

Дата: 03.07.2024 09:11

За сприяння Департаменту економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності ЛОДА сформовано актуальну на липень місяць інформацію про державні та міжнародні програми підтримки підприємництва, у тому числі грантову допомогу, та інші ініціативи, спрямовані на розвиток бізнесу.

Сподіваємось, що така інформація буде корисна усім українцям, не тільки підприємцям, які вже розвивають бізнес та потребують допомоги, але й тим, хто тільки планує розпочати власну справу.

Участь в урядових та донорських програмах допоможе зберегти та розвинути бізнес, зберегти робочі місця і створити нові та підтримати економіку України.

Більш детальна інформація за посиланням