Укренерго прогнозує збільшення споживання електрики через спеку, запросили аварійну допомогу

Дата: 28.06.2024 12:09

Через підвищення температури повітря 28 червня очікується збільшення споживання електроенергії на 2,5% порівняно із попереднім днем. Застосовується аварійна допомога, щоб уникнути збільшення відключень.

Про це повідомляє НЕК "Укренерго" у Фейсбуці.

"Сьогодні, 28 червня, обленерго застосовують планові графіки обмежень протягом всієї доби. За прогнозом, через спеку споживання вдень та увечері передбачається на 2,5% вище, ніж в аналогічні години 27 червня", - йдеться у повідомленні.

Із 27 червня для часткового покриття дефіциту застосовується аварійна допомога з енергосистем Польщі, Словаччини, Румунії. В Укренерго пояснили, що це дозволяє уникнути збільшення обсягу обмежень споживання для споживачів.

Імпорт електроенергії 28 червня запланований протягом доби з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови загальним обсягом 31 390 МВт-год. Експорту не відбувається.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів опрацьовує можливість скасування дії графіків відключень світла для частини прифронтових територій.