Привітання начальника Гірської міської військової адміністрації з Днем Архітектури України

Дата: 01.07.2024 11:57

Шановні архітектори!

Від Вашого таланту і професіоналізму залежить не тільки комфорт і зручність життя громадян, а й загальна атмосфера та краса громад, своєрідність, якою будуть захоплюватися нащадки.

Сьогодні, наша країна потерпає від ворожих обстрілів, які несуть розруху та знищення інфраструктури населених пунктів. Ваш високий професіоналізм і самовідданість сприятиме якнайшвидшій відбудові країни та створенню нових архітектурних шедеврів.

У цей святковий день бажаю Вам миру, злагоди, міцного здоров’я та щастя! Творчої наснаги, вдалих та сміливих проєктів, а найголовніше, щоб Ваші ідеї завжди втілювалися в життя!

Миру та Перемоги!

начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій Бабченко