Рекомендації для уникнення можливих ризиків під час поїздок за кордон

Дата: 28.06.2024 10:48

Тисячі українців щоденно наражаються на небезпеку в пошуках тимчасового прихистку, можливостей для працевлаштування та навчання, або подорожуючи за кордоном.

В цьому дописі ділимося з вами важливими рекомендаціями для уникнення можливих ризиків під час поїздок за межі України.

Постраждати від торгівлі людьми може кожен. Будьте уважними та обережними. Пам’ятайте, якщо ви опинилися у скрутному становищі, перебуваючи на території іноземної держави, найкращий спосіб отримати допомогу – звернутися до посольства чи консульства.

Перелік контактів доступний за посиланням.