За сприяння Мінекономіки та підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» стартувала нова навчальна програма «Школа операторів будівельної техніки»

Дата: 28.06.2024 09:27

Навчальну програму, яка дозволить людям без попереднього досвіду опанувати нову для себе професію реалізують Немішаївський фаховий коледж та компанія Алеф Строй, за партнерства Конфедерація будівельників України.

Хто може долучитись до навчання?

Українці, яким виповнилося 18 років. Програма також покликана створити більше умов для реалізації потенціалу жінок на ринку праці у якомога ширшому спектрі професій, що можуть їх зацікавити.

Коли почнеться навчання?

Навчання почнеться 1 серпня 2024 року. Курс передбачає 9 тижнів теоретичних та практичних занять.

Це безкоштовно?

Навчання, проживання та харчування безоплатне для всіх учасників.

За підсумками учасники отримають сертифікат державного зразка та сприяння з працевлаштуванням.

Щоб узяти участь у конкурсі на навчання охочі мають заповнити реєстраційну форму: https://forms.gle/m5kJ4Bi3PGGEDZEF7

Оголошення результатів конкурсу відбудеться 27 липня, 2024 року.

Деталі: https://cutt.ly/4eahdpQn