Привітання начальника Гірської міської військової адміністрації з Днем Конституції України

Дата: 28.06.2024 07:30

Шановні українці, вітаю з визначним державним святом – Днем Конституції України!

Рівно 28 років тому наша держава отримала Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.

24 лютого 2022 року російські загарбники вдерлися з широкомасштабною агресією на територію нашої держави з єдиною метою – повалення нашого Конституційного ладу, а за цим – повного знищення українців як нації.

У цей складний час Збройні Сили України, кожен українець, кожен громадянин України проявив свої найкращі якості – згуртованість та волю до Перемоги. Ми об’єднались, аби захистити свою країну, будувати своє щасливе майбутнє!

Зробимо для цього все можливе! Віримо в добро, мир та справедливість!

Слава Конституції України!

начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій Бабченко