Новини шкільного і студентського спорту відтепер можна читати на UKR.NET

Дата: 21.06.2024 15:10

Бути здоровим, сильним, розвиненим і спортивним - це модно! І з року в рік все більше учнівської і студентської молоді займається спортом, фізкультурою і руховими активностями!

Сотні тисяч дітей з тисяч навчальних закладів по всій України беруть участь у змаганнях і спортивно-масових заходах. Завдяки високій конкуренції на всеукраїнських змаганнях українські діти потужно виступають і на міжнародній арені, здобуваючи медалі великих турнірів в індивідуальних та командних дисциплінах.

Відтепер ви зможете дізнаватися про звитяги наших юних спортсменів, про цікаві заходи та ініціативи, спрямовані на розвиток учнівського і студентського спорту, популяризацію здорового способу життя і рухових активностей - ще швидше і більше. Адже новини Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України, Української федерації учнівського спорту і Спортивної студентської спілки України віднині можна читати на майданчику Ukr.net!

Нам є, що вам розповісти. Не пропустіть!