Літня оздоровча кампанія-2024 для дітей Гірської громади розпочалася

Дата: 19.06.2024 11:53

18 червня відбувся перший заїзд на оздоровлення дітей пільгових категорій Гірської міської територіальної громади. 50 дітей відправилися на 21-денний відпочинок до позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Едельвейс» на Івано-Франківщині.

Діти проживають в комфортабельних умовах з п’ятиразовим харчуванням. Для них організована робота різноманітних гуртків, передбачені спортивно-розважальні заходи, активний туризм, походи в гори, прогулянки унікальними місцями, екскурсійні програми тощо.

Програма з оздоровлення реалізується відділом соціального захисту населення та охорони здоров’я Гірської міської військової адміністрації за кошти місцевого бюджету.

Нагадаємо, інформаційна кампанія про проведення оздоровлення дітей стартувала у квітні поточного року: на офіційних вебресурсах Гірської міської ВА, у навчальних та культурних закладах громади, у гуманітарних штабах були розміщені інформаційні матеріали та проводилася роз’яснювальна робота серед батьків.

Бажаємо дітям гарного відпочинку!