Дата: 19.06.2024 09:01

Вчора спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військової адміністрації взяли участь у вебінарі «Особливі освітні потреби: як зрозуміти, що дитині потрібна підтримка в освітньому процесі?».

Під час заходу були розглянуті маркери, які можуть свідчити про те, що дитина потребує підтримки в освітньому процесі, зокрема, інтелектуальні, фізичні, функціональні, навчальні, особистісні та соціокультурні труднощі, психологічні стани.

Учасники ознайомилися з механізмом визначення першого рівня підтримки в інклюзивному навчанні та отримали відповіді на питання: «Чи завжди особливі освітні потреби – це наявність інвалідності? Чи може дитина без інвалідності мати особливі освітні потреби і як зрозуміти, що в неї можливо вони є?»

Захід проведено швейцарсько-українським проєктом DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» в межах ініціативи «Стаємо сильнішими разом!», що покликана допомогти дітям, які постраждали від війни.