Стан розвитку фізичного виховання серед здобувачів освіти Луганської області

Дата: 18.06.2024 14:50

Сьогодні спеціалісти відділу освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військової адміністрації взяли участь у онлайн нараді «Стан розвитку фізичного виховання серед здобувачів освіти Луганської області». До участі також долучилися вчителя фізичної культури Гірської міської територіальної громади.

Учасники обговорили організацію та проведення освітніх, пізнавальних, фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів серед здобувачів освіти Луганської області у 2023/2024 навчальному році. Було підбито підсумки проведення обласних змагань «Спортивні Ігри Луганщини» серед здобувачів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти Луганської області.

Нарада підкреслила необхідність подальшої співпраці для зміцнення фізичного здоров'я та активного способу життя серед учнів. Ми впевнені, що спільні зусилля принесуть позитивні результати для нашого спільного майбутнього.