Звернення до лікаря первинної медичної допомоги щодо послуг із психічного здоров’я

Дата: 17.06.2024 11:03

Пацієнт може звернутися без наявності декларації з лікарем первинної медичної допомоги, який пройшов курс навчання з ведення та лікування пацієнтів з ПНР та працює в закладі з договором на пакет “Супровід і лікування дорослих та дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги”.

Згідно з підставами надання послуги, пацієнт може звернутися самостійно без направлення або за направленням від лікуючого лікаря для осіб із встановленим діагнозом F00- F99 “Психічні розлади”.

У разі відмови у наданні послуги, варто звернутися до керівника закладу за роз’ясненням. Якщо питання не вирішується, залиште звернення до НСЗУ одним із зручних способів:
— Залишити скаргу через електронну форму на сайті НСЗУ в розділі “Громадянам”: за посиланням
— Зателефонуйте за безкоштовним номером контакт-центру 16-77. Оператор гарячої лінії зафіксує скаргу та допоможе оформити звернення.
— Надіслати офіційний лист на електронну пошту: info@nszu.gov.ua.

За матеріалами НСЗУ.