Соціально-педагогічна послуга «Університет третього віку»

Дата: 17.06.2024 10:17

Навчання людей літнього віку є однією з інноваційних моделей соціальної роботи та важливим напрямком забезпечення активного довголіття, покращення якості життя людей старшого віку, підтримки їхніх фізичних, психологічних і соціальних здібностей.

Наразі в Україні працює понад 150 особливих університетів, які допомагають людям старшого віку адаптуватися до сучасних умов, здобувати корисні навички та навіть опановувати нові професії.

Протягом минулого року 238 надавачів соціальних послуг організували роботу для більш ніж 21 тис. осіб літнього віку та осіб з інвалідністю.

Вже розповідаємо детальніше про цю соціально-педагогічну послугу «Університети третього віку».

За матеріалами Нацсоцслужби України.