Подолання родинних криз

Дата: 11.06.2024 09:12

Сімейні кризи – це не лише стрес та випробування, але й поштовх для зростання і покращення взаємин. Саме в складних життєвих ситуаціях ми найбільше пізнаємо себе та своїх близьких, розвиваємо нові навички взаєморозуміння чи стратегії подолання труднощів.

Родинні кризи можуть виникати на різних етапах подружнього життя, включаючи переїзди, народження та виховання дитини, фінансові труднощі, особисті кризи, втрати, конфлікти між членами родини, які здатні загострюватися в умовах війни тощо. Однак, слід пам’ятати, що кожна криза – це можливість вийти із зони комфорту та потенціал для вдосконалення.

Сьогодні підготували для вас підбірку книг, що стануть у нагоді всім, хто прагне зберегти довірливі та міцні сімейні взаємини.

Допис створено у рамках проєкту «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату».

За матеріалами Нацсоцслужби України.