Російським військовим системи ППО рекомендували евакуювати сім'ї з Криму - партизани

Дата: 10.06.2024 17:21

Військовослужбовці ППО ЗС Росії отримали "рекомендацію" розпочати евакуацію сімей із тимчасово окупованого Криму.

Про це повідомляє партизанський рух "АТЕШ" у Телеграмі.

"Агент АТЕШ, що входить до розрахунку системи ППО, дислокованої в населеному пункті Осовини в Криму, повідомляє про отримання "рекомендації" від командирів розпочати евакуацію своїх сімей до військових міст Південного військового округу. Цей розвиток подій збігається з переміщенням систем ППО до Бєлгородської області, що створює загрозу безпеці у Криму, залишаючи його без належного покриття", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що паралельно ЗС Росії створюють нові мобільні групи ППО для боротьби з БПЛА, використовуючи ЗУ-23-2. Це вказує на стратегічну переорієнтацію та підготовку до нових викликів в обороні, тоді як Крим залишається без уваги, додали в "АТЕШ".