Укренерго ввечері вводить аварійні відключення у столиці та 12 областях

Дата: 06.06.2024 21:33

Укренерго ввечері вводить аварійні відключення у столиці та 12 областях

Увечері 6 червня через перевищення лімітів аварійні відключення електропостачання застосовано у 12 областях та місті Київ.

Про це НЕК «Укренерго» повідомляє у Фейсбуці.

"Через перевищення лімітів споживання з 20:40 Укренерго змушене застосувати аварійні відключення для побутових та промислових споживачів у таких областях: Волинська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Львівська, Миколаївська, м. Київ та Київська область, Кіровоградська, Одеська, Рівненька, Харківська", - ідеться в повідомленні.

В компанії зазначили, що можливі перерви в енергопостачанні обʼєктів критичної інфраструктури.

Аварійні відключення будуть скасовані після входження областей у визначені для них ліміти споживання, надалі будуть діяти графіки погодинних відключень.

За інформацією Укренерго, у п’ятницю, 7 червня, дефіцит в енергосистемі прогнозується впродовж всієї доби.