Привітання начальника Гірської міської військової адміністрації з Днем журналіста України!

Дата: 06.06.2024 07:00

Під час повномасштабного вторгнення ми почали по-іншому сприймати роботу журналістів. Наші медійники, часто ціною власного життя, розповідають нам правду про війну, про подвиги наших захисників. Сьогодні вони перетворилися на справжніх воїнів, які невтомно боронять інформаційний фронт. Багато з них зі зброєю в руках захищають нашу свободу.

Шановні журналісти, з нагоди професійного свята бажаю Вам професійного розвитку, лише гарних новин та багато інфоприводів. Нехай у ці непрості дні війни робота стане важливою мотивацією до нових звершень, а Ви відчуєте свою роль у нашій інформаційній боротьбі.

Продовжуємо тримати наш інформаційний фронт, разом рухаємося до перемоги!

Україна Вами пишається!

начальник Гірської міської військової адміністрації Олексій Бабченко