Вперше в Україні з’явився анімований комікс, який розповідає підліткам про важливість піклування про ментальне здоров’я

Дата: 04.06.2024 14:22

Він створений у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?»

Комікс є частиною заходів «Місяця обізнаності про ментальне здоров’я», який відзначається протягом травня 2024 року.

Це по суті навчальний продукт, який використовує розважальну та інтригуючу форму, щоб органічно, у нементорський спосіб представити вправи, які мають знати підлітки, щоб якісно турбуватися про своє ментальне здоров'я.

Долучайтесь та навчіть дітей цим нескладним вправам.

Комікс вийшов на платформі Дія.Освіта і вже доступний за посиланням: http://surl.li/tzqae

Серіал може бути корисним для всіх, хто взаємодіє з тінейджерами й говорить з ними на складні теми.

Проєкт створений Координаційним центром з психічного здоров’я КМУ у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» – ініціативи першої леді Олени Зеленської Олена Зеленська– за підтримки агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в межах проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який втілює організація Пакт. Комікс є частиною заходів “Місяця обізнаності про ментальне здоров’я”, який відзначається протягом травня 2024 року.